POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


   
   
ARCHIWUM     zobacz wydarzenia archiwalne
ARCHIWUM     zobacz wszystkie wydarzenia archiwalne

 
01-03-2022      -   29-03-2022
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida
HEROINA. BOHATERKA. FESTIWAL KOBIET 2022
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida

os. GĂłrali 5
31-959 KrakĂłw
tel. 12 644 27 65
fax. 12 644 27 65 wew.13

http://www.okn.edu.pl
sekretariat@okn.edu.pl
ARTzona Oœrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4
WSTĘP WOLNY       
 
Wydarzenia inne
Zapraszamy na ósmš edycję Festiwalu Kobiet „Heroina. Bohaterka”, który trwać będzie od 1 do 29 marca 2022 roku. W tym czasie odbędzie się aż kilkanaœcie bezpłatnych spotkań, warsztatów i wydarzeń skierowanych do kobiet. Motywem przewodnim festiwalu będzie uważnoœć, harmonia i dobrostan. Tematyka spotkań i warsztatów została dobrana tak, aby zadbać zarówno o ciało i ducha. Porozmawiamy o tym, jak w obliczu natłoku pracy i zobowišzań nie zaniedbywać siebie, swojego rozwoju, aktywnoœci i zdrowia. Co zrobić, żeby organizm funkcjonował w pełnej harmonii? Jak zadbać o każdy ważny obszar swojego życia? Czy można zrównoważyć ciało i umysł, rozwój i emocje, zdrowie i przyjemnoœć? Do poprowadzenia spotkań zostały zaproszone wyjštkowe kobiety.

Organizatorem Festiwalu Kobiet „Heroina. Bohaterka” jest Pracownia Praktyk Edukacyjnych i Rozwojowych „Przestrzeń Inspiracji” – ARTzona Oœrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 4). Dofinansowano ze œrodków Gminy Miejskiej Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie www.okn.edu.pl oraz fb/ARTzonaOKN.

1, 8, 15 marca 2022, wtorki, godz. 18:00-20:30.
W drodze. Cykl trzech spotkań dla poszukujšcych swojego miejsca.
Prowadzenie: Weronika Idzikowska.
Zapisy: https://forms.gle/UaVDg4c9vVpW4cdb7
Wstęp wolny.

W trakcie spotkań przyjrzymy się trzem trybom (za: P. Gilbert, 2013), w jakich funkcjonujemy na co dzień:
- dšżenia i poszukiwania zasobów do działania,
- wyłapywania zagrożeń i ochrony siebie,
- kojenia i poczucia więzi.

Spotkania to proces, który wymaga obecnoœci w każdym z trzech dni cyklu. Będziemy pracować metodami opartymi na podejœciu kontemplacyjnym (praktykach współczucia, medytacji uważnoœci i osadzania w zapytaniu) oraz w oparciu o filozofię głębokiej ekologii, w swobodnej atmosferze wzajemnej życzliwoœci.
Uwaga: spotkania stanowiš cykl, ważne by uczestniczyć w całoœci.

Weronika Idzikowska – tutorka i trenerka, edukatorka praw obywatelskich. Na co dzień zajmuje się pracš z bezradnoœciš i sprawczoœciš tych, którzy pracujš bezpoœrednio z innymi ludŸmi, a także ekologiš zasobów i przywództwa, filozofiš i praktykš uważnoœci oraz współczucia. Stwarza przestrzeń do ćwiczenia się w nowych sposobach myœlenia i działania. Od kilkunastu lat wspiera osoby i organizacje w poszerzaniu kompetencji zawodowych i osobistych. Projektuje programy edukacyjne i rozwojowe, prowadzi warsztaty i całe procesy wspierajšce zespoły różnych instytucji w komunikacji. Ukończyła m.in. Laboratorium „Projektowanie Kultury” i studia wokół tematów uważnoœci i współczucia na Uniwersytecie SWPS, proces certyfikacyjny dla trenerów Familylab Polska (pedagogika w duchu Jespera Juula), kursy NVC (Porozumienie bez przemocy). Zgłębia teorie i praktyki w duchu Porozumienia bez przemocy (Thom Bond, The New York Center for Nonviolent Communication), podejœcie do pracy z klientem w oparciu o teorię i praktyki Possibility Management oraz tematy zwišzane z ekopsychologiš, ekoterapiš i głębokš ekologiš. Na stałe zakotwiczona w Małopolskim Instytucie Kultury w Krakowie. Autorka ksišżek dot. edukacji kulturowej i publikacji wokół tematu dbania o dobrostan. Praktykuje obecnoœć opartš o umiar i ciszę.

3 marca 2022, czwartek, godz. 17:00-20:30.
Totemiczne lalki mocy – warsztat rękodzielniczy.
Prowadzenie: Kasia Dorota.
Zapisy: https://forms.gle/JqeP9JXCwySPzw8WA

Tradycyjne wschodnioeuropejskie motanki majš swoje konkretne moce i formy, w jakich występujš. Jedne, pękate i pełne ziarna, ,chroniš dom. Inne malutkie bo tylko 7 centymetrowe, pomagajš odnaleŸć dobrš drogę w gšszczu możliwoœci. Totemiczne Lalki Mocy powstajš na konkretne zawołanie tych, którym potrzebne jest okreœlone wsparcie. Każda z uczestniczek stworzy własnš motankę, by ta pomagała jej utrzymać uwagę na przywołanej mocy tak długo aż jš poczuje w sobie.

Kasia Dorota Urban Magia / Kasia Dorota – z wykształcenia animatorka kultury (Animacja Kultury w UJ w Krakowie oraz Animator i Menedżer Kultury w UMSC w Lublinie) z zawodu edukatorka. W latach 2011 – 2017 pracowała jako trenerka i mentorka w polsko-ukraińsko-białoruskim programie edukacyjnym dla młodych aktywistów. Pracuje w dziale edukacji Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli w Krakowie. Szefowa w Urban Magii, w ramach której wykonuje przedmioty mocy i prowadzi współczesne rytuały przejœcia.


4 marca 2022, pištek, godz. 17:00-21:00.
Kršg z dŸwiękami, pieœniami.
Prowadzenie Katarzyna Paterek.
Zapisy: https://forms.gle/Ur9VEdcbqQvTieoV6
Wstęp wolny.

Kršg z dŸwiękami i pieœniami pozwala osobom uczestniczšcym przyjrzeć się brzmieniu swojego głosu, rozmawiać o tym, co znaczy œpiew i dŸwięki w ich życiu. Œpiew służy też budowaniu wspólnoty, jest formš komunikacji, lecz również stanowić może jednš z form wyrażania siebie.

Katarzyna Paterek – psycholożka, politolożka, praktykuje jako terapeutka, trenerka, animatorka, œpiewaczka. W pracy inspiruje się m.in. podejœciem Terapii Skoncentrowanej na Rozwišzaniach, nurtem psychologii procesu, porozumienia bez przemocy, psychologii pozytywnej. Ukończyła Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim, a także Psychologię na specjalizacji Psychologia kliniczna i Psychoterapia. Współpracuje z III sektorem (współprowadzi organizacje pozarzšdowe oraz koordynuje i kreuje projekty rozwojowe, edukacyjne, kulturalne). Istotne jest dla niej, by osoba została uważnie wysłuchana ze swoimi oczekiwaniami oraz wyjštkowoœciš. Wierzy w to, że każda osoba jest głównš ekspertkš od własnego życia, lecz czasem potrzebuje wsparcia w przypomnieniu lub przekonaniu się o tym.

5 marca 2022, sobota, godz. 10:00-14:00.
Spotkanie z własnš Postaciš Mocy.
Prowadzenie Katarzyna Paterek.
Zapisy: https://forms.gle/ngMfRpqT1vwq1xf2A

To spotkanie skierowane jest do wszystkich kobiet, które chcš przyjrzeć się wybranej trudnoœci, z którš się mierzš i odważyć się na sprawdzenie innej, może nieznanej sobie dotšd perspektywy. Udział w spotkaniu wymaga odrobiny otwartoœci i chęci do lekkiego przekroczenia progu komfortu. Warsztat oparty jest o ćwiczenia inspirowane nurtem psychologii procesu. Podczas warsztatu poszukamy swoich supermocy. A w trakcie rozmowy o wyzwaniach, z jakimi przyszłyœmy, poszukamy własnej tzw. Postaci Mocy.
Katarzyna Paterek – psycholożka, politolożka, praktykuje jako terapeutka, trenerka, animatorka, œpiewaczka. W pracy inspiruje się m.in. podejœciem Terapii Skoncentrowanej na Rozwišzaniach, nurtem psychologii procesu, porozumienia bez przemocy, psychologii pozytywnej. Ukończyła Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim, a także Psychologię na specjalizacji Psychologia kliniczna i Psychoterapia. Współpracuje z III sektorem (współprowadzi organizacje pozarzšdowe oraz koordynuje i kreuje projekty rozwojowe, edukacyjne, kulturalne). Istotne jest dla niej, by osoba została uważnie wysłuchana ze swoimi oczekiwaniami oraz wyjštkowoœciš. Wierzy w to, że każda osoba jest głównš ekspertkš od własnego życia, lecz czasem potrzebuje wsparcia w przypomnieniu lub przekonaniu się o tym.

7 marca 2022, poniedziałek, godz. 17:30-20:30.
Moja kobiecoœć, moja seksualnoœć.
Prowadzenie: Paulina Łasak-Ponikło.
Zapisy: https://forms.gle/D64VjqGLj5gEh1km7

Spotkanie w formie warsztatów dla kobiet w każdym wieku, poœwięcone tematyce kobiecoœci i seksualnoœci. Każda uczestniczka będzie miała okazję do zastanowienia się nad tym, jak sama rozumie i jakie ma podejœcie do swojej kobiecoœci oraz jak to wpływa na jej seksualnoœć. Spotkanie opierać się będzie o dyskusję, pracę własnš mentalnš oraz techniki pogłębiania œwiadomoœci ciała. Zalecany wygodny strój.

Paulina Łasak-Ponikło – psycholożka, seksuolożka, psychoterapetka, edukatorka okołoporodowa. Od 12 lat pracuje przede wszystkim z kobietami, wspierajšc je w przygotowaniach do porodu i macierzyństwa oraz w radzeniu sobie z trudnoœciami psychicznymi i seksuologicznymi. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Łšczy pracę mentalnš z technikami pracy z ciałem, pozwalajšcymi na podniesienie œwiadomoœci ciała, takimi jak relaksacje, joga, choreoterapia. Prowadzi Centrum Wsparcia dla Kobiet i szkołę rodzenia Groszki w Krakowie. Prywatnie żona, mama 4 dzieciaków.

10 marca 2022, czwartek, godz. 17:00-20:00.
Moja żywotnoœć – praktyka relaksacyjna.
Prowadzenie: Zofia Noworól-Ostrowska.
Zapisy: https://forms.gle/a9L2JwV4e2FfiyS68

Warsztat poœwięcony relaksacji dna miednicy, podczas którego wykorzystamy proste narzędzia jogi (praktyki oddechowe, relaksacyjne i nieskomplikowane asany) oraz improwizacji tańca, żeby lepiej poznać i rozluŸnić obszar miednicy.
Zaczniemy od krótkiego wprowadzenia teoretycznego, rozgrzejemy i porozcišgamy ciało, a potem spróbujemy sięgnšć do miednicy jako Ÿródła naszej twórczej energii. Na koniec pozwolimy sobie na długš, kojšcš relaksację całego ciała, ze szczególnš uwagš dla obszaru miednicy.
Zajęcia sš także dostępne dla kobiet w II trymestrze cišży.

Zofia Noworól-Ostrowska – nauczycielka jogi klasycznej i ruchu intuicyjnego, bywa choreografkš i badaczkš kultur. Prowadzi zajęcia jogi, improwizacji tańca oraz eksperymentalne działania ruchowe i praktyki zmysłowe. Założyła Komuczemu – przestrzeń rozwoju osobistego, po to by wspierać osoby w wyciszaniu umysłu, zbliżaniu się do siebie, uważnym i radosnym doœwiadczaniu ciała i œwiata.

10 marca 2022, czwartek, godz. 17:00-20:00.
Zaprojektuj swój foto album! Warsztaty rękodzielnicze.
Prowadzenie Agnieszka Pięta-Jadczak.
Zapisy: https://forms.gle/x76hV4F2gKmvG4nu6

Podczas warsztatu będzie można zaprojektować dwa typy albumów na zdjęcia: album na sprężynie w formacie A5 oraz leporello – album harmonijkowy na zdjęcia w formacie A6. Osoby uczestniczšce wybiorš tkaniny i wyklejki, nauczš się posługiwania podstawowymi narzędziami introligatorskimi (koœć introligatorska) oraz poznajš œrodowisko pracy z materiałami papierniczymi. Te proste, a zarazem techniczne zajęcia rękodzielnicze dajš dużo satysfakcji podczas tworzenia oraz sš œwietnš formš aktywnej relaksacji.

Agnieszka Pięta-Jadczak – absolwentka edytorstwa i komunikacji medialnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Posiada dyplom ukończenia Kursu Kompetencji Ogólnych w technice rękodzieła jakim jest papier czerpany, który uprawnia do prowadzenia własnej pracowni rękodzielniczej. Od 5 lat prowadzi autorski projekt papierniczo-wydawniczy TakSięSkłada. Laureatka konkursu graficznego ,,Visión de Ilustración" (Meksyk). Absolwentka licznych kursów, warsztatów i szkoleń z zakresu papiernictwa, introligatorstwa oraz projektowania.

14, 21, 28 marca 2022, poniedziałki, godz. 18:00-20:00
Œwiadome odpoczywanie / warsztaty relaksacyjne.
Prowadzenie Oliwia Jakubik-Pękala.
Zapisy: https://forms.gle/8JhchPvAmSeaQLJ19

Na zajęciach wykorzystywane zostanš: techniki oddechowe, wizualizacje, automasaż oraz elementy jogi regeneracyjnej. Wszystko to będzie odbywać się przy spokojnej relaksacyjnej muzyce. Podczas zajęć będš praktykowane proste ćwiczenia, które z powodzeniem można wykorzystać w pracy i w domu. Cykl będzie obejmował tematy:
1. Relaks w życiu codziennym,
2. Jak odpoczywać kiedy nie mamy czasu,
3. Głęboki i kojšcy relaks.
Uwaga: spotkania stanowiš cykl, ważne by uczestniczyć w całoœci.

Oliwia Jakubik-Pękala – z zawodu aktorka, z pasji instruktorka technik relaksacyjnych. Entuzjastka twórczych spotkań z ludŸmi. „Podczas moich zajęć łšczę relaksację z technikami teatru wyobraŸni. Moje warsztaty sš efektem unikatowego połšczenia doœwiadczeń z zakresu zadań aktorskich, dramy, teatru wyobraŸni z relaksacjš i wieloletniš praktykš jogi”.

17 marca 2022, czwartek, godz. 17:00-20:00.
Wiosenne przebudzenie.
Prowadzenie Zofia Noworól-Ostrowska.
Zapisy: https://forms.gle/kxZbjSEmSY9xt7e58

Wiosna zawsze przynosi nowy czas. Zmiany pojawiajš się w naturze wraz z nadejœciem ciepła i słonecznego œwiatła. Obserwujemy je z radoœciš. A jak jest z nami – czy nasze ciała też podlegajš naturalnemu rytmowi? I jak przygotowujš się na tę przemianę? Podczas warsztatu zajmiemy się oczyszczaniem ciała i emocji po zimie, rozpuszczaniem tego, co potrzebne było w czasie ciemnoœci i chłodu, a co możemy już zostawić. Jak już zrzucimy starš skórę, spróbujemy wpuœcić do siebie więcej powietrza i zrobić miejsce na ruch. Tym samym przygotujemy się na kolejny cykl roczny. Zapraszamy na warsztat pełen uważnego ruchu i œwiadomego oddechu wszystkie osoby, które czujš potrzebę poruszenia energii w ciele, odœwieżenia umysłu, otwarcia. Nie trzeba mieć żadnego doœwiadczenia w tańcu improwizowanym. Wystarczy trochę otwartoœci i ciekawoœć.

Zofia Noworól-Ostrowska – nauczycielka jogi klasycznej i ruchu intuicyjnego, bywa choreografkš i badaczkš kultur. Prowadzi zajęcia jogi, improwizacji tańca oraz eksperymentalne działania ruchowe i praktyki zmysłowe. Założyła Komuczemu – przestrzeń rozwoju osobistego, po to by wspierać osoby w wyciszaniu umysłu, zbliżaniu się do siebie, uważnym i radosnym doœwiadczaniu ciała i œwiata.

18 marca 2022, pištek, godz. 17:00-20:30.
Cuda na kiju – warsztat makramowy.
Prowadzenie: Julia Lachiewicz.
Zapisy: https://forms.gle/UPnRZmgb6xZpmJpz6

Makrama jest sztukš wišzania sznurków bez użycia igieł czy drutów. Przy użyciu sznurka można stworzyć ozdoby na œcianę, ale także przedmioty użytkowe jak siatka, kwietnik lub hamak. Uczestniczki podczas wydarzenia poznajš podstawowe sploty, rodzaje sznurka i możliwoœci ich wykorzystania. Samodzielnie wyplotš makramę na patyku.
Julia Lachiewicz – animatorka kultury, rękodzielniczka, członkini zespołu Nowohuckiego Laboratorium Dziedzictwa Oœrodka Kultury im. C. K. Norwida.

19 marca 2022, sobota, godz. 9:30-16:15 (przerwa ok. 45 minut 13:30-14:15)
Kršg snów.
Prowadzenie: Mona Cichoń.
Zapisy: https://forms.gle/Zipi2Gj5XEBLPoHx9

Kršg snów – praca ze snami w kręgu. Celem warsztatu jest poznanie kilku technik pracy ze snami, odkrywanie snów jako narzędzia autoterapii i osobistego rozwoju, praktykowanie formy relacji w grupie, jakie umożliwia spotkanie w kręgu kobiet.
Mona Cichoń – z wykształcenia romanistka, pedagożka, 14 lat pracowała w zawodzie nauczycielki. Od 17-tu zasiada w kręgach kobiet, zwołuje kregi, koordynuje organizacje corocznego Zgromadzenia Kręgów Kobiet. Od ponad 3 lat prowadzi weekendowe warsztaty w Kręgu Snów, kilkugodzinne spotkania online oraz sesje indywidualne. Od 2018 r. prowadzi MonaMoon Altelier Kobiecego Rozwoju.

20 marca 2022, niedziela, godz. 10:00-13:30.
Œwiatłoczułe – zajęcia (foto)graficzne dla kobiet.
Prowadzenie: Marzena Kolarz.
Zapisy: https://forms.gle/5LVrkovZDrSrhA1P7

Œwiatłoczułe – warsztaty (foto)graficzne dla kobiet – to zajęcia, podczas których uczestniczki za pomocš specjalnej techniki i przy użyciu emulsji œwiatłoczułej przeniosš fotografię, grafikę, wykonany kolaż na materiał (torbę, koszulkę).
Zajęcia sš częœciš miejskiego projektu „Miesišc Krakowianek”.

Marzena Kolarz – artystka, fotografka, doktorka sztuki. Ukończyła Fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Pracuje na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, a od 2002 roku jest także wykładowczyniš w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Zajmuje się głównie fotografiš. Brała udział w kilkunastu wystawach indywidualnych oraz ponad 50 zbiorowych i konkursowych. Bardzo często była nagradzana i wyróżniana w konkursach m.in.: 1 miejsce w XIX Międzynarodowym Konkursie Cyberfoto, tytuł International Fine Art Photographer of the Year. Jest stypendystkš Programu Młoda Kultura oraz laureatkš Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie Sztuki Wizualne.

20 marca 2022, niedziela, godz. 11:00-14:30.
Selflove, czyli spotkanie o łagodnoœci i niedŸwiganiu całego œwiata na swoich barkach.
Prowadzenie Żaneta Lipiec-Goj.
Zapisy: https://forms.gle/B4uEopkL7bTHWaH2A

Kiedy zaczynamy kochać siebie, zaczynamy rozumieć, że jesteœmy wystarczajšce. Dzięki takim obserwacjom zaczynamy akceptować to, jakie jesteœmy. Tak po prostu. To droga ku łagodnoœci wobec siebie. Jeœli się na niš otworzymy, zyskujemy przestrzeń do popełniania błędów, porażek i bycia niedoskonałš. Gdy dajemy sobie miłoœć, ciężar, który często dŸwigamy na swoich delikatnych barkach, znika. Zaczynamy uniezależniać się od oczekiwań innych ludzi. Jak to brzmi dla Ciebie? Pragniesz być życzliwš dla siebie? Patrzeć na swoje błędy ze zrozumieniem? A może szukasz sposobu na to, jak wesprzeć siebie w niepoddawaniu się presji i oczekiwaniom innych?


Jeœli tego właœnie pragniesz, zapraszamy Cię na spotkanie, na którym popracujemy nad lekkoœciš barków i łagodnoœciš dla siebie samej. Dowiesz się między innymi:
- jak dać sobie przestrzeń na błędy i pomyłki oraz jak je wykorzystać w przyszłoœci,
- jak nie poddawać się presji i oczekiwaniom innych,
- jak być dla siebie łagodnš.
Zajęcia sš częœciš miejskiego projektu „Miesišc Krakowianek”.

Żaneta Lipiec-Goj – trenerka komunikacji empatycznej i facylitatorka. Prowadzi szkolenia i warsztaty rozwojowe dla kobiet i rodziców. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujšcego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych. Towarzyszy kobietom na drodze zmiany. Inspiruje do bycia w zgodzie ze sobš oraz otwartoœci na perspektywę innych osób. Facylituje spotkania, gdzie potrzeba kreatywnych rozwišzań i porozumienia. Absolwentka Szkoły Facylitatorów oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła intensywny trening „Coaching oparty na potrzebach” z Pernille Plantener.

22 marca 2022, wtorek, godz. 17:00-19:30.
Otwarcie się na zmianę w życiu jako klucz do autentycznej siebie.
Prowadzenie Monika Lipowska.
Zapisy: https://forms.gle/qccKqMKQZrt6693r5

„Żyjšc z automatu, na autopilocie, możemy obudzić się pewnego dnia i zorientować się, że prowadzimy życie takie, jakiego nigdy nie chcieliœmy. Przestajemy czuć, marzyć, celebrować, odczuwać przyjemnoœć. Otwarcie się na zmianę, nie zakładanie z góry rzeczywistoœci, pozwala nam autentycznie zobaczyć siebie i żyć w zgodzie z tš prawdš. Zapraszam. Szkoda każdego dnia” – Monika Lipowska.

Monika Lipowska – psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, specjalizujšca się w psychologii prenatalnej i perinatalnej, certyfikowana w metodzie „Birth Into Being” (stopień Advanced Facilitator). Uczennica Eleny Tonetti-Vladimirowej. Pracuje z traumami (www.birthintobeing.com.pl) – towarzyszy w momentach przejœcia, progach życia, tak, by osoby doœwiadczajšce ich, mogły przechodzić je w zaufaniu i żyć w zgodzie z własnym sercem i intuicjš. Korzysta z tradycji rdzennych kultur. Prowadzi praktykę „Szczęœliwa Mama”, gdzie udziela wsparcia psychologicznego dla kobiet planujšcych macierzyństwo, w cišży, przygotowuje do porodu oraz wspiera we wszelkich aspektach i wyzwaniach macierzyństwa/rodzicielstwa. Wspiera we wprowadzaniu zmian w swoim życiu.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Oœrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98,
artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN
 
https://okn.edu.pl
Miejsce:
ARTzona Oœrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4
 
Godz.

 
 
   

 
 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2024


Polskie NiezaleĹźne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury