Serdecznie zapraszamy na inauguracyjne, otwarte i bezpłatne spotkanie nowej krakowskiej inicjatywy o nazwie Moc Miejsca!
Cykliczne spotkania Moc Miejsca to okazja do wymiany poglšdów i wiedzy z zakresu budowania lokalnych inicjatyw, promocji miejsc, miast i regionów oraz kreowania regionalnych marek i produktów.
Każda edycja to wystšpienia prelegentów zaangażowanych w tworzenie i rozwój marek miejsc. Ich historie i dobre praktyki mogš stanowić inspirację do poprawy jakoci życia w regionie.
Przyjd i poznaj tajniki tworzenia oraz promocji miejsc!
Jaka idea stoi za spotkaniami?
Główna idea projektu Moc Miejsca to odkrywanie inspirujšcych miejsc z mocš, czerpanie z dowiadczeń innych oraz wymiana dobrych praktyk. Unikalnš moc majš nie tylko miejsca, miasta, regiony i lokalne inicjatywy, ale również silne marki, które będš prezentowane podczas spotkań. Inspirujšcš moc tworzš ludzie - twórcy unikalnych projektów, potrafišcy zarażać pasjš i chęciš do działania. Moc Miejsca to również przestrzeń do dialogu różnych wzajemnie zależnych grup - przedstawicieli administracji publicznej, przedsiębiorców, pozarzšdowców i aktywnych mieszkańców miasta.
Co będzie się działo?
Zapraszani prelegenci, zaangażowani w rozwój marek miejsc, na każdym ze spotkań będš dzielić się wiedzš i pomysłami dotyczšcymi konkretnych rozwišzań dla miejsc, miast i regionów.
Każdy z goci przekaże też swój inspirujšcy, autorski przepis na utworzenie miejsca z mocš, a Wy będziecie mieli możliwoć wymiany myli, pomysłów oraz przekazania na forum informacji o bliskich Wam trwajšcych projektach i inicjatywach.
Agenda spotkania:
Goćmi inauguracyjnej edycji Mocy Miejsca będš:
➞ Grzegorz Kosson (strateg, pisarz, opowie o współtworzeniu strategii marki narodowej Kazachstanu)
➞ Janusz Demkowicz (pomysłodawca Bieszczadzkich Drezyn Rowerowych opowie o rewitalizacji historycznej linii kolejowej 108 Zagórz Krocienk)
➞ Izabela Chyłek (włacicielka Pauza In Garden opowie o sukcesie kawiarni usytuowanej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki)
➞ Janusz Makuch (jeden z założycieli Festiwalu Kultury Żydowskiej opowie o mocy, jaka drzemie w marce FKŻ)
➞ Beata Kwiecińska i Maciej Dšbrowski (przedstawiciele Domu Kutury INSPIRO zdradzš jak nieformalna grupa przekształciła się w prężnie działajšcš instytucję kultury)
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Wstęp na spotkanie jest wolny.
Do zobaczenia!
|